Merginoms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merginoms

Forumas Merginoms Bernams - NE
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?

Go down 
3 posters

Jei esat koks to berniuko verdas?
Marius
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap33%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Darius
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap0%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mantas
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap33%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Gabrielius
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap0%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rokas
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap0%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Danielius
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap0%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ignas
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap0%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kitoks to berniuko vardas...
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_lcap33%Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Iš viso balsų : 3
 

AutoriusPranešimas
Angel
Admin
Admin
Angel


Pranešimų skaičius : 166
Join date : 2009-10-01
Age : 25
Miestas : Mmmm....

Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitimePen. 11 20, 2009 12:29 am

Ar esat? Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_rolleyes
Atgal į viršų Go down
https://girl.forumlt.com
Demi
Pradedančioji
Pradedančioji
Demi


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-10-30
Age : 28

Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitimeSk. 11 22, 2009 6:03 pm

Taip esu ir to berniuko vardas yra Mantas cheers
Ji yra laaaaaaabai draugiškas I love you I love you I love you
I love you I love you I love you
Atgal į viršų Go down
Demi
Pradedančioji
Pradedančioji
Demi


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-10-30
Age : 28

Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitimeSk. 11 22, 2009 6:04 pm

Ir jis netgi kartais su manim sveikinasi
Atgal į viršų Go down
Luka
Naujokė
Naujokė
Luka


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-11-22
Miestas : Koks skirtumas sakyt jei Valinskas zuvedra virto?

Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitimeSk. 11 22, 2009 6:46 pm

Mano laurynas
Atgal į viršų Go down
Angel
Admin
Admin
Angel


Pranešimų skaičius : 166
Join date : 2009-10-01
Age : 25
Miestas : Mmmm....

Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitimeSk. 11 22, 2009 7:04 pm

Esu tokį Marių.Viena kartą kai buvau mokykloj jis padare visus požimius man kaip kad raše žurnale nes jis visa laiką kažkodėl nori užmekst kontaktą su manimi bei kai mokykloj vieną kartą leido žaist su kompu nu visi žiūrėjom kaip Mariui ėjos kai pralaimėjo paraše mano vardą o kai buvo rugsėjo 1-moji jis kai pirma kart mane pamate žiūrėjo kaip į nu kaip pasakius na lig būtu mane įsimilėjes... Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_smile Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Herz
Atgal į viršų Go down
https://girl.forumlt.com
Sponsored content





Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?   Ar esat koki berniuka įsimilėjusios? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ar esat koki berniuka įsimilėjusios?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Merginoms :: Forumiuks :: Apklauseles-
Pereiti į: